Ev Almak İçin Okunacak Çok Etkili ve En Güçlü Dua


Ev Almak İçin Okunacak
Ev Almak İçin Okunacak

Ev almak hepimizin en büyük hayalidir. Ama maalesef maddi sorunlar yüzünden bu hayallerimizi gerçekleştiremiyoruz. Ev alamamak sizi hemen karamsarlığa düşürmesin. Mülkün sahibi Allah’tır ve Allah’tan istemesini bilmeliyiz. Allah’a dua ederek ev almak için Allah’tan yardım dilemeliyiz. Biliniz ki Allah edilen duaları kabul edecektir. Bugün sizlere ev almak için okunacak en güçlü duaları göstereceğiz. Ev almak için okunacak duaları muhakkak inanarak okumanız gerekir. Çünkü dua denenerek okunmaz. Bazı sitelerde yazan ” Bu dua denendi ” laflarını kınıyoruz. Çünkü dualar denenmez. Dualar inanarak Allah için edilen bir ibadet şeklidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

1- Öncelikle boy abdesti alınız. Daha sonra kendinizi rahat hissedeceğiniz sessiz bir yere geçiniz. Bu yer evinizin bir odası ve ya cami de olabilir.

2- Daha sonra aşağıda yazılan duayı dört defa üst üste okuyun.

3- Dua bittikten sonra, niyetinizi belli ederek ellerinizi açarak Allah’a duanızı ediniz. Dua etmeden önce tövbe etmeyi ve salavat getirmeyi unutmayınız.

Ev Almak İçin Okunacak Duanın Okunuşu

“Bismillahirrahmanirrahim”
“Subhane rabbiyel aliyyil alel Vehhab”
Ya Müheymin
Ya Bari
Ya Fettah
Ya Semi
Ya Latif
Ya Hafız
Ya Kebir
Ya Mucib
Ya Kadir
Ya Berr
Ya Rauf
Ya Nafi
“Bismi’l-lâhi ‘alâ nefsî ve mâlî ve dînî. Allâhümme raddinî bikadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî hattâ lâ uhibbe ta’cîle mâ ahherte velâ te’hîre mâ’accelte.” (Amin)
Dua sözlerini bir defa okumak yeterli olmaktadır. Ancak kişi dilerse Hz. Peygamberin önemli dualarda yaptığı gibi dua lafızlarını art arda üç defa da okuyabilir. Her namazdan sonra okunması tavsiye olunur….

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir